Půjčovna dodávek Kroměříž

Naše půjčovna dodávek v Kroměříži se snaží nabídnout nejlepší služby svým zákazníkům, a to prostřednictvím poskytování kvalitních, ověřených a moderních vozů. Ty jsou k dispozici pro krátkodobé i dlouhodobé pronájmy a to vše za přijatelné ceny.


Hledáte-li půjčovnu dodávek v okolí Kroměříže, která nabízí kvalitní dodávky za přijatelnou cenu, máme pro vás řešení. Naše půjčovna dodávek sídlí v Kroměříži a je připravena splnit vaše potřeby. Nabízíme nejvýhodnější ceny v regionu, lidský přístup a poskytujeme nadstandardní služby. V naší flotile najdete spolehlivá a pravidelně servisovaná vozidla značky Fiat Ducato a Citroen Jumper, která jsou vybavena komfortní výbavou a kvalitními pneumatikami a dále nová vozidla značky Toyota a Iveco, která jsou roku výroby 2023. Můžete si u nás půjčit auto na den, nebo i na delší dobu. Věříme, že budete s naší službou spokojeni.


Máme otevřeno nonstop


Nabízíme parkování vozu zdarma

V naší půjčovně dodávek Kroměříž si nemusíte dělat starosti ohledně parkování svého vlastního vozu. Nabízíme vám parkování zdarma v našem hlídaném areálu po dobu, kdy si od nás pronajímáte dodávku. Můžete si být jisti, že váš automobil bude v bezpečí.


Co potřebujete k zapůjčení dodávky

Pro zapůjčení dodávky v naší půjčovně není nutné projít žádnými zdlouhavými procesy. Stačí nám předložit platný řidičský průkaz skupiny B, občanský průkaz a vratnou zálohu, kterou Vám vrátíme při vrácení nepoškozené dodávky. Vyřízení všech potřebných formalit zabere jen několik minut vašeho času, díky našemu novému a rychlému systému.


Co nabízí naše půjčovna dodávek

Půjčovna dodávek Kroměříž nabízí nejen pronájem dodávek a osobních vozů ve výborném stavu za výhodné ceny, ale také nadstandardní služby v ceně pronájmu. S mnohaletými zkušenostmi jsme schopni splnit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Průběžně aktualizujeme naše služby, aby byla jízda s našimi vozy co nejpříjemnější pro všechny zákazníky. Každá dodávka má dálniční známku. Pro usnadnění manipulace s přepravovaným materiálem nabízíme možnost půjčení stěhovacího rudlíku a upínacích popruhů.


Jsme nejlevnější půjčovna dodávek

Jsme nejlevnější půjčovna dodávek a osobních vozů v Kroměříži, která nabízí cenově dostupné a transparentní služby. Naše internetové stránky obsahují podrobné informace o typech vozidel a cenách pronájmu, což vám umožní snadno porovnat ceny a najít pro vás nejlepší nabídku.


Jak si půjčit dodávku

Chcete si půjčit dodávku, nebo osobní vůz v Kroměříži? Stačí nám zavolat nebo napsat e-mailem. Pro získání půjčeného vozu potřebujete platný řidičský průkaz skupiny B, občanský průkaz a vratnou kauci ve výši, kterou vám vrátíme po vrácení nepoškozeného vozu. Kontaktujte nás ještě dnes a objednejte si své vozidlo!


Každý z nás se občas dostane do situace, kdy potřebuje převézt nějaký větší náklad. Ať už se jedná o stěhování, nákup nového nábytku nebo odvoz nepotřebných věcí. Není nutné kupovat si vlastní vozík nebo dodávku. Naše půjčovna dodávek v Kroměříži vám nabízí řešení. S našimi nadstandardními službami a skvělými cenami jsme jednou z nejvýhodnějších půjčoven v okolí.