Půjčovna dodávek Kroměříž

Naše půjčovna dodávek v Kroměříži se snaží nabídnout nejlepší služby svým zákazníkům, a to prostřednictvím poskytování kvalitních, ověřených a moderních dodávek. Ty jsou k dispozici pro krátkodobé i dlouhodobé pronájmy a to vše za velmi nízké ceny.

Hledáte-li půjčovnu dodávek v okolí Kroměříže, která nabízí kvalitní dodávky za přijatelnou cenu, máme pro vás řešení. Naše půjčovna dodávek sídlí v Kroměříži a je připravena splnit vaše potřeby. Nabízíme nejvýhodnější ceny v regionu, lidský přístup a poskytujeme nadstandardní služby. V naší flotile najdete spolehlivá a pravidelně servisovaná vozidla značky Fiat Ducato a Citroen Jumper, která jsou vybavena komfortní výbavou a kvalitními pneumatikami. Můžete si u nás půjčit dodávku na několik hodin nebo na delší dobu. Věříme, že budete s naší službou spokojeni.


Máme otevřeno nonstop

V půjčovně dodávek Kroměříž jsme vám k dispozici nonstop, včetně víkendů a svátků. Stačí nám zavolat a budeme vám k dispozici i v pozdních nočních hodinách nebo brzy ráno. Jsme půjčovna dodávek, na kterou se můžete spolehnout 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.


Nabízíme parkování vozu zdarma

V naší půjčovně dodávek Kroměříž si nemusíte dělat starosti ohledně parkování svého vlastního vozu. Nabízíme vám parkování zdarma v našem hlídaném areálu po dobu, kdy si od nás pronajímáte dodávku. Můžete si být jisti, že váš automobil bude v bezpečí.


Co potřebujete k zapůjčení dodávky

Pro zapůjčení dodávky v naší půjčovně není nutné projít žádnými zdlouhavými procesy. Stačí nám předložit platný řidičský průkaz skupiny B, občanský průkaz a vratnou zálohu ve výši 10 000 Kč, kterou Vám vrátíme při vrácení nepoškozené dodávky. Vyřízení všech potřebných formalit zabere jen několik minut vašeho času, díky našemu novému a rychlému systému.


Co nabízí naše půjčovna dodávek

Půjčovna dodávek Kroměříž nabízí nejen pronájem dodávek za výhodné ceny, ale také nadstandardní služby v ceně pronájmu. S mnohaletými zkušenostmi jsme schopni splnit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Průběžně aktualizujeme naše služby, aby byla jízda s našimi vozy co nejpříjemnější pro všechny zákazníky. Každá dodávka má dálniční známku. Pro usnadnění manipulace s přepravovaným materiálem nabízíme možnost půjčení stěhovacího rudlíku a transparentních popruhů.


Jsme nejlevnější půjčovna dodávek

Jsme nejlevnější půjčovna dodávek v Kroměříži, která nabízí cenově dostupné a transparentní služby. Naše internetové stránky obsahují podrobné informace o typech vozidel a cenách pronájmu, což vám umožní snadno porovnat ceny a najít pro vás nejlepší nabídku. 


Jak si půjčit dodávku

Chcete si půjčit dodávku v Kroměříži? Stačí nám zavolat nebo napsat e-mailem. Pro získání půjčené dodávky potřebujete platný řidičský průkaz skupiny B, občanský průkaz a vratnou kauci ve výši 10 000 Kč, kterou vám vrátíme po vrácení nepoškozené dodávky. Kontaktujte nás ještě dnes a objednejte si svou dodávku!


Každý z nás se občas dostane do situace, kdy potřebuje převézt nějaký větší náklad. Ať už se jedná o stěhování, nákup nového nábytku nebo odvoz nepotřebných věcí. Není nutné kupovat si vlastní vozík nebo dodávku. Naše půjčovna dodávek v Kroměříži vám nabízí řešení. S našimi nadstandardními službami a skvělými cenami jsme jednou z nejvýhodnějších půjčoven v okolí.