Půjčovna dodávek Přerov

Jsme půjčovna dodávek Přerov se širokou nabídkou svých vlastních vozů typu Fiat Ducato. Nabízíme výhodný krátkodobý i dlouhodobý pronájem za bezkonkurenční ceny.

Naše půjčovna dodávek v Přerově nabízí široký výběr vozidel značky Fiat Ducato, které jsou k dispozici k pronájmu. Máme ve své flotile různé typy dodávek, které se liší velikostí nákladového prostoru, počtem sedadel a nosností. Na našich webových stránkách najdete podrobné informace o jednotlivých vozidlech, včetně cen za pronájem. Pokud si nejste jisti, jakou dodávku si vybrat, neváhejte se obrátit na naši kvalifikovanou obsluhu, která vám ráda poradí při výběru nejvhodnějšího vozidla pro vaše potřeby. Všechny potřebné informace, včetně cen, jsou k dispozici na našich webových stránkách, což vám umožní jednoduše spočítat celkovou cenu pronájmu dodávky předem


Proč využít naše služby půjčovny dodávek Přerov

  • nabízíme půjčení dodávek v Přerově za nejnižší ceny
  • dodávky půjčujeme na několik hodin nebo na neomezeně dlouhou dobu
  • ke každé dodávce půjčujeme manipulační techniku
  • pronajímáme dodávky spolu s řidičem
  • naše dodávky jsou vybaveny dálniční známkou a GPS navigací

Půjčovna dodávek Přerov nabízí bezpečné jištění na cestách

Pokud se rozhodnete využít naši půjčovnu dodávek v Přerově pro delší cestu, máme pro vás skvělé zprávy. Všechna naše vozidla jsou pečlivě kontrolována a pravidelně servisována, aby byla zajištěna spolehlivost během vaší jízdy. Máte-li nečekanou poruchu na cestě, můžete spoléhat na naši non-stop asistenční službu, která vám poskytne pomoc. Vaše cesta tak proběhne bez zbytečných starostí.

Pro vaše bezpečí jsme pro každou dodávku sjednali výhodné havarijní pojištění s nízkou spoluúčastí. Každá dodávka je vybavena komfortní výbavou a navigací s nejnovějšími mapami celé Evropy, takže si můžete užít pohodlnou jízdu. Pokud se necítíte jistí řízením většího vozidla, můžeme vám poskytnout i profesionálního řidiče. Stačí nám sdělit místo určení a o všechno ostatní se postará školený řidič.

Takže neváhejte a vydejte se na cestu s naší půjčovnou dodávek, kde vám zajišťujeme bezstarostný a pohodlný zážitek.


Nejlevnější půjčovna dodávek Přerov

Děkujeme vám za váš zájem o pronájem vozidla z naší půjčovny. U nás máte možnost pronajmout si vůz na několik dní v měsíci a platíte pouze za dobu pronájmu, nikoli za ujeté kilometry. V ceně pronájmu je již zahrnuta velká část amortizace kilometrů, která by měla vyhovovat vašim potřebám. Pokud by se však stalo, že překročíte tuto částku, jednoduše vám vypočítáme cenu za každý další ujetý kilometr na základě našeho ceníku, který je dostupný na našich webových stránkách. U nás se můžete spolehnout na transparentní ceny, a proto vám nikdy nebudeme účtovat žádný navíc plat.


Dostupnost dodávek na čísle: 607 607 654.

Nepůjčujeme vozidla osobám mladším 21 let a osobám s trvalým bydlištěm na radnici.
Kauce i nájemné se skládají při podpisu smlouvy.
Vozidlo dostáváte s plnou nádrží, poté vozidlo vracíte s plnou nádrží.
Vaše vozidlo si u nás můžete nechat v hlídaném areálu.
Přistavení vozidla na adresu po Kroměříži a vrácení vozidla po 17. hodině je zpoplatněno 200 Kč.