Půjčovna dodávek Hulín

Právě se nacházíte uprostřed Hulína a hledáte spolehlivou a cenově výhodnou půjčovnu dodávek? Kontaktujte naši půjčovnu dodávek, kde nabízíme široký výběr dodávek různých typů značky Fiat Ducato za nejnižší ceny v kraji.

Naše půjčovna dodávek se nachází v Kroměříži, jen pár kilometrů od Hulína. Patříme mezi půjčovny dodávek, které se snaží plně vyhovět požadavkům našich zákazníků. Proto poskytujeme mnoho nadstandardních služeb v ceně pronájmu dodávky za nejvýhodnějších podmínek.

U nás získáte nejlevnější ceny jak pro krátkodobý, tak dlouhodobý pronájem dodávek. Každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a rádi splníme i ty nejnáročnější požadavky. Všechny ceny jsou transparentně uvedeny na našich webových stránkách, takže vás nikdy nepřekvapí žádné skryté poplatky.


Půjčovna dodávek Hulín s řidičem

Potřebujete přemístit byt, přepravit objemný náklad, vyprázdnit půdu nebo doručit zboží zákazníkovi, ale necítíte se dostatečně jistí za volantem velkého vozidla? Využijte služeb půjčovny dodávek s řidičem. Naše půjčovna dodávek v Hulíně vám poskytne dodávku spolu s profesionálním řidičem, který vás doveze na místo určení.

Dle dohody se následně postará o odvoz dodávky zpět na naše pobočky. Vše závisí na vašich aktuálních potřebách.

Půjčovna dodávek nabízí krátkodobý i dlouhodobý pronájem.

Potřebujete pronajmout dodávku na několik hodin nebo jste začínajícím podnikatelem, který potřebuje vozidlo dlouhodobě? Nemusíte okamžitě kupovat dodávku a nést finanční zátěž. Využijte služeb půjčovny dodávek v Hulíně na krátkodobý nebo neomezeně dlouhý čas. Pro vaše specifické požadavky připravíme pronájem přímo na míru nebo vám navrhneme výhodný operativní leasing.


Půjčovna dodávek a její výhody

 • půjčujeme moderní dodávky
 • dodávky jsou pravidelně servisovány
 • vozy obouváme do kvalitních pneumatik
 • dodávky půjčujeme na několik hodin i na dlouhodobý pronájem
 • zajišťujeme nejvýhodnější operativní leasing
 • dodávky jsou jištěny nonstop asistenční službou a havarijním pojištěním
 • všechny dodávky nabízejí komfortní výbavu
 • na řízení našich dodávek vám stačí řidičské oprávnění skupiny B

Jak se půjčují dodávky?

V naší půjčovně dodávek v Hulíně pronajímáme dodávky osobám starším jednadvaceti let bez zbytečného papírování. Pro podepsání smlouvy potřebujete pouze předložit občanský průkaz a řidičský průkaz skupiny B. Kromě toho je vyžadována vratná záloha ve výši 10 000 korun, kterou vrátíme při vrácení dodávky v nepoškozeném stavu.

Nabízíme nadstandardní služby zahrnuté v ceně pronájmu dodávky.

Jsme profesionální půjčovna dodávek v Hulíně a záleží nám na spokojenosti našich zákazníků. Pravidelně aktualizujeme nabízené služby, abychom splnili požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Ke každému pronájmu dodávky zdarma poskytujeme nadstandardní balíček služeb. Každý vůz je vybaven dálniční známkou a poskytujeme vám GPS navigaci, stěhovací rudlík a transparentní popruhy. Naše dodávky jsou monitorovány non-stop asistenční službou a poskytujeme vám nejvýhodnější havarijní pojištění s nízkou spoluúčastí. Pro ty nejnáročnější klienty je možné zajistit nulovou spoluúčast.


Proč využít naše služby

 • jsme nejvýhodnější půjčovna dodávek Hulín
 • nabízíme široký výběr dodávek
 • máme mnoho nadstandardních služeb k půjčení dodávky zdarma

Objednejte si pronájem dodávky právě nyní

Půjčovna dodávek Hulín je tu pro vás každý den v čase od 0:00 do 0:00 a to i o víkendech a svátcích. V případě nutnosti nočního zapůjčení dodávky jsme tu pro vás na telefonním čísle, které funguje 24 hodin denně.


Dostupnost dodávek na čísle: 607 607 654.

Nepůjčujeme vozidla osobám mladším 21 let a osobám s trvalým bydlištěm na radnici.
Kauce i nájemné se skládají při podpisu smlouvy.
Vozidlo dostáváte s plnou nádrží, poté vozidlo vracíte s plnou nádrží.
Vaše vozidlo si u nás můžete nechat v hlídaném areálu.
Přistavení vozidla na adresu po Kroměříži a vrácení vozidla po 17. hodině je zpoplatněno 200 Kč.

Nacházíte se ve městě Hulín a potřebujete půjčit dodávku pro přepravu rozměrného nákladu? Objednejte si dodávku u nás, na krátkodobý či dlouhodobý pronájem!