Půjčovna dodávek Zlín

Naše půjčovna dodávek ve Zlíně se snaží nabídnout nejlepší služby svým zákazníkům, a to prostřednictvím poskytování kvalitních, ověřených a moderních dodávek. Ty jsou k dispozici pro krátkodobé i dlouhodobé pronájmy a to vše za velmi nízké ceny.

Hledáte-li půjčovnu dodávek v okolí Zlína, která nabízí kvalitní dodávky za přijatelnou cenu, máme pro vás řešení. Naše půjčovna dodávek sídlí v Kroměříži a je připravena splnit vaše potřeby. Nabízíme nejvýhodnější ceny v regionu, lidský přístup a poskytujeme nadstandardní služby. V naší flotile najdete spolehlivá a pravidelně servisovaná vozidla značky Fiat Ducato a Citroen Jumper, která jsou vybavena komfortní výbavou a kvalitními pneumatikami. Můžete si u nás půjčit dodávku na několik hodin nebo na delší dobu. Věříme, že budete s naší službou spokojeni.


Půjčovna dodávek Zlín nabízí kvalitní vozy

Naše půjčovna dodávek ve Zlíně nabízí svým zákazníkům výhradně moderní, ověřená a pravidelně servisovaná vozidla. Všechny nabízené dodávky mají vlastní dálniční známku pro české dálnice, jsou vybaveny GPS navigací s pravidelně aktualizovanými mapami celé Evropy. Během cestování vás podporuje nepřetržitá asistenční služba a výhodné havarijní pojištění s nízkou spoluúčastí.


Proč si vybrat naší půjčovnu dodávek Zlín

  • naše půjčovna dodávek nabízí prověřené vozy převážně značky Fiat Ducato. Iveco Daily
  • dodávky pravidelně servisujeme
  • využít můžete službu půjčení dodávky s řidičem
  • k dodávkám půjčujeme GPS navigaci i stěhovací techniku
  • na cestách vás jistí non-stop asistenční služba
  • máme nejvýhodnější havarijní pojištění

Co potřebujete k zapůjčení dodávky

Můžete si objednat dodávku ještě dnes telefonicky nebo e-mailem. Pokud plánujete využít služeb půjčovny dodávek ve Zlíně, přineste si prosím s sebou řidičský průkaz skupiny B, občanský průkaz a vratnou zálohu ve výši 10 000 Kč, kterou Vám vrátíme při vrácení nepoškozené dodávky.


Co nabízí naše půjčovna dodávek

Půjčovna dodávek Zlín nabízí nejen pronájem dodávek za výhodné ceny, ale také nadstandardní služby v ceně pronájmu. S mnohaletými zkušenostmi jsme schopni splnit požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. Průběžně aktualizujeme naše služby, aby byla jízda s našimi vozy co nejpříjemnější pro všechny zákazníky. Každá dodávka má dálniční známku. Pro usnadnění manipulace s přepravovaným materiálem nabízíme možnost půjčení stěhovacího rudlíku a transparentních popruhů.


Dostupnost dodávek na čísle: 607 607 654.

Nepůjčujeme vozidla osobám mladším 21 let a osobám s trvalým bydlištěm na radnici.
Kauce i nájemné se skládají při podpisu smlouvy.
Vozidlo dostáváte s plnou nádrží, poté vozidlo vracíte s plnou nádrží.
Vaše vozidlo si u nás můžete nechat v hlídaném areálu.
Přistavení vozidla na adresu po Kroměříži a vrácení vozidla po 17. hodině je zpoplatněno 200 Kč.